Dershanemiz
Odtülüler Ankara Matematik Dershanesi sunduğu her hizmette daima "kalite" ve "mükemmelliği" esas alan anlayışı ile en seçkin eğitim, öğretim ve idareci kadrosunu bünyesinde birleştirmiştir. Günün gereklerini karşılamaktan uzak, kalıplaşmış ve ezbere dayalı anlayışın ötesine geçen kadromuz ile yüksek motivasyona dayanan başarı odaklı eğitim ve öğretimi gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Eğitim alanındaki ve sınav sistemlerindeki tüm yenilikleri öğrencilerine aktararak araştıran, sorgulayan ve sorun çözen yetkin insan yetiştirmek temel amacımızdır.

Dershanemiz butik dershane kategorisinde olup, tüm öğrencilerimizle itina ile ilgilenebilecek profesyonel bir eğitmen kadrosuna sahiptir. Bunun yanı sıra, dershanemizde kullanılan ve tamamen dershanemiz kadrosundaki uzman eğitimciler ve koçlar tarafından dizayn edilip uygulanmakta olan eğitim modelleri ve farklı çalışma / başarı ve hafıza teknikleri ile, hayalini kurduğunuz başarıya ulaşmanız hiç de zor olmamaktadır.

Dershanemiz klasik dershanecilik anlayışındaki müfredatın tüm seneye yayılarak öğretilmesi tekniklerini benimsemek yerine, sıfırlama tekniği ile, çok daha etkili ve hızlı öğrenme metodlarını uygulamaktadır. Bu sayede zamanınızı ve enerjinizi daha verimli kullanabilmekte, bununla beraber sınavlardaki başarınızın da arttığını birebir olarak görebilmektesiniz.

Dershanemizi daha yakından tanımak, ve tüm tekniklerimiz hakkında bilgi almak için sizleri dershanemize ücretsiz tanıtım derslerimize bekliyoruz.